Očkovanie v OC KORZO

POZOR - V pondelok 17.1.2022 meníme priestor MOBILNÉHO VAKCINAČNÉHO STREDISKA v OC KORZO. Nachádzať sa bude na prvom poschodí medzi prevádzkami TOP SHOP a KARTAGO tours.    

Záujem verejnosti o očkovanie neustále rastie, kapacita Vakcinačného strediska v Nemocnici s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach je obmedzená a preto neustále hľadáme nové riešenie, ako sa dostávať čoraz bližšie k ľuďom.  

V spolupráci s TSK, MESTOM PRIEVIDZA a OC KORZO PREVIDZA sme pre občanov Prievidze a širokého okolia pripravili mobilné očkovacie centrum, ktoré sa bude nachádzať v priestoroch OC KORZO - prvé poschodie oproti výťahu.

Náš vakcinačný tím bude podávať záujemcom bez registrácie vakcínu Comirnaty od spoločností Pfizer/BioNTech a to počas víkendov v čase od 10.00 h do 19.00 h a počas pracovných dní v čase od 16.00 h do 20.00 h.

Poslednú vakcínu podávame 10 minút pred koncom (cez víkend o 18:50 a počas týždňa 19:50). 

Táto možnosť je  určená najmä pre záujemcov so zníženou dostupnosťou očkovania, ktorí sa nemôžu registrovať na vakcináciu online, alebo dlho čakajú v vakcinačnej čakárni.  Vakcinačná čakáreň je miesto, kde ste po registrácii zaradení do zoznamu čakateľov na termín. Termíny sa prideľujú prioritne podľa veku. Okrem veku sa v Čakárni priorizujú (majú prednosť) aj osoby s ťažko a stredne ťažko závažnými chorobami.

Očkujeme iba záujemcov nad 18 rokov, deti neočkujeme!

Pre zrýchlenie procesu očkovania odporúčame priniesť si so sebou vyplnené tlačivo - písomný informovaný súhlas pacienta 2x, anamnestický dotazník 1x, ale aj občiansky preukaz, preukaz poistenca a  kartičku s prehľadom o užívaných liekoch. V prípade, že idete na druhú alebo tretiu dávku vakcíny, nezabudnite si priniesť aj doklad o zaočkovaní prvou alebo druhou dávkou vakcíny.  

Upozorňujeme, že tehotné ženy a držiteľov preukazu ZŤP uprednostníme :)

Dokumenty na stiahnutie:

Prosíme pred očkovaním sa nevystavujte riziku nákazy

a príďte najskôr 5 minút pred plánovaným očkovaním.

SPOLU TO ZVLÁDNEME :)

Antigénové testovanie

PCR testovanie

Vakcinačné stredisko

Partneri