Výťažok z predaja gulášu putuje na detské oddelenie.

Detskému oddeleniu Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach venovali dnes organizátori podujatia Guláš fest na Fačkovskom sedle výťažok z predaja gulášu, ktorý dňa  6.7.2019 uvarilo 14 súťažných tímov.  Okrem varenia sa súťažilo aj v rôznych disciplínach ako napr. pílenie dreva, jedenie halušiek, jazda na fúriku .... Nechýbal aj bohatý sprievodný program pre deti i dospelých. Na záver podujatia vystúpili skvelé skupiny Ščamba a Kollárovci.

Finančné prostriedky vo výške 787 € odovzdali osobne zástupcovia spoločnosti          KĽAK, s. r. o. Kľačno a BROSE Prievidza, spol. s. r. o.. Primárka detského oddelenia MUDr. Pillarová Alena plánuje prostriedky použiť na rekonštrukciu sociálnych zariadení oddelenia väčších detí.

Finančná podpora prichádza do nemocnice opakovane už po tretíkrát a v spolupráci s oddelením chcú organizátori Guláš festu pokračovať aj naďalej. Minulý rok venovali detskému oddeleniu 765 €, ktoré boli použité na vybudovanie kúpeľne a toalety pre sprevádzajúce osoby detí a toalety pre personál oddelenia dojčiat.

Vedenie nemocnice, personál detského oddelenia, pacienti a ich sprievodcovia sa chceme touto cestou poďakovať organizátorom za ich dlhoročnú podporu detského oddelenia.

Fotogaléria

OZNAM ODBEROVÁ AMBULANCIA

Partneri