Vakcinačné stredisko

Vakcinačné stredisko sa nachádza v zrekonštruovaných priestoroch mikrobiologického oddelenia a podáva iba vakcínu Comirnaty od spoločností Pfizer/BioNTech. Otvorené je každý pracovný deň v čase od 7:30 do 14:30 h. Registrovať sa môžete cez www.korona.gov.sk alebo sa dostavíte vo vyhradenom čase pre neregistrovaných. Na druhé očkovanie sa neprihlasujte, systém vám automaticky vygeneruje termín, ktorý vám príde v SMS alebo emaile.

Každý štvrtok očkujeme kategóriu deti do 18 r. Podmienkou očkovania tejto vekovej kategórie je sprevádzajúca osoba, ktorou musí byť zákonný zástupca (rodič alebo súdom určená osoba). Pri očkovaní je prítomný pediater. V prípade rôznych priezvisk rodiča a dieťaťa je potrebné, aby rodič priniesol rodný list dieťaťa. 

Ak očkovaná osoba nevyhnutne vyžaduje sprievod, je možné sprevádzanie maximálne jednou osobou.

Pred vstupom do vakcinačného strediska dodržiavajte hygienické opatrenia – prekrytie tváre, dezinfekcia rúk a odstup od cudzích ľudí.  

Pre hladký priebeh očkovania odporúčame priniesť si vyplnené tlačivá - 2x tlačivo "Informovaný súhlas pacienta s očkovaním"  a 1x "Dotazník s anamnestickými otázkami pred očkovaním". Okrem toho je potrebný občiansky preukaz, preukaz poistenca a v prípade preočkovania aj doklad o zaočkovaní I. prípadne II. dávkou.

V prípade potreby nás kontaktujte na telefónnom čísle:  0905 325 482

Za rešpektovanie všetkých pokynov vopred ďakujeme!   

Dokumenty na stiahnutie

Antigénové testovanie

PCR testovanie

Vakcinačné stredisko

Partneri