Dar od Nadácie COOP JEDNOTA pre Fyziatricko-rehabilitačné oddelenie

Zástupcovia Trenčianskeho samosprávneho kraja a Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vo štvrtok 11.8.2022  prevzali od zástupcov Nadácie COOP JEDNOTA Ing. Jána Bilinského –  predsedu COOP  Jednoty  Slovensko  i  správcu  Nadácie  COOP  a Ing. Janky Madajovej – predsedníčky predstavenstva COOP Jednoty Prievidza  výkonný Laser s vozíkom v celkovej  hodnote  10 560 €.  Tento nový laserový prístroj doplní vybavenie nášho Fyziatricko-rehabilitačného oddelenia. MLS laser preukázateľne zmierňuje zápal, má regeneračné účinky a pomáha prekonať akútnu bolesť.


Biostimulácia laserom je moderna metóda fyzikálnej terapie špeciálnym svetelným lúčom, ktorá podporuje rýchlu rehabilitáciu. Pôsobením lasera v organizme sa zvyšuje „dýchanie tkanív“, stimulujú sa oxidačné a regeneračné procesy a odstraňuje sa bolesť z postihnutého miesta.  

Vedenie nemocnice, personál fyziatricko-rehabilitačného oddelenia a naši pacienti zo širokého okolia srdečne ďakujú NADÁCII COOP JEDNOTA, že opakovane pomáha skvalitniť  zdravotnú starostlivosť v našom regióne.  

Fotogaléria

Video

Dar od Nadácie COOP JEDNOTA

V bojnickej nemocnici pribudol najmodernejší laserový prístroj