Medzinárodný deň detí

Dňa 1. júna 2018 na Medzinárodný deň detí to v našej nemocnici žilo. Šesť prekrásnych rozprávkových postavičiek sa netradične spustilo zo strechy pavilónu detského oddelenia našej nemocnice. Veselý ŠAŠO, SUPERMAN SPIDERMAN, BATMAN, IRONMAN, ASTERIX a jeho verný kamarát Obelix tak prekrásnou myšlienkou potešili deti, ktoré musia nedobrovoľne tráviť svoj sviatok v nemocnici. „S nápadom prišli chlapci z firmy, ktorá sa živí prácou vo výškach. Veľmi nás ich myšlienka nadchla a určite potešila nie len malých ale i veľkých. Mám zimomriavky, že takéto niečo niekomu napadlo a my sme to len privítali“ povedal riaditeľ nemocnice PhDr. Martin Hudec.

Po netradičnom zlanení sa postavičky presunuli na detské oddelenie, kde spolu s riaditeľom NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach odovzdali našim malým pacientom darčeky. Samozrejme sme nezabudli aj na našich najmenší z novorodeneckého oddelenia.

Vedenie nemocnice, personál detského oddelenia, ale najmä naši najmenší pacienti sa chceme touto cestou poďakovať firme MS výšky s.r.o., ktorá svoj nápad bezpečne zrealizovala a vyčarila úsmev na tváričkách našich detí, ktoré sa nemohli vonku hrať a oslavovať svoj sviatok s rodinou.

Fotogaléria