Výjazdové očkovanie v HYPERMARKETE TESCO

Zhoršujúca sa epidemiologická situácia a s ňou spojené sprísnenie opatrení sa podpísali pod nárast záujmu verejnosti o očkovanie. Preto aj túto sobotu bude náš vakcinační tím očkovať priamo v Hypermarkete TESCO Prievidza na Nábrežnej ulici /vstup pri  hlavnom vchode na pravej strane/. Naše šikovné zdravotníčky budú, v čase od 14.00 h do 18.00 h, podávať záujemcom bez registrácie vakcínu Comirnaty od spoločností Pfizer/BioNTech.


Pre zrýchlenie procesu očkovania odporúčame priniesť si so sebou vyplnené tlačivo - písomný informovaný súhlas pacienta, anamnestický dotazník, ale aj občiansky preukaz, preukaz poistenca a  kartičku s prehľadom o užívaných liekoch. V prípade, že idete na druhú alebo tretiu dávku vakcíny, nezabudnite si priniesť aj doklad o zaočkovaní prvou alebo druhou dávkou vakcíny.  


Ďakujeme mestu Prievidza, že organizačne zastrešuje očkovanie pre svojich občanov , spoločnosti TESCO STORES za vyčlenenie priestoru so samotným vstupom a opakovanú pomoc pre našich zdravotníkov v podobe osvieženia kavičkou a ovocím,  Trenčianskemu samosprávnemu kraju za dodanie výpočtovej techniky.
Dokumenty na stiahnutie