Aktuality

Bojnické intenzivistické dukáty

16.11.2022
Oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny a Regionálna lekárska komora Trenčín organizujú vedecko-odborné podujatie - Bojnické intenzivistické dukáty.

Získali sme ocenenie Najlepší verejný obstarávateľ za rok 2021

10.10.2022
Portál TRANSPAREX udelil našej nemocnici ocenenie Zodpovedný obstarávateľ 2021 za vynikajúce výsledky v oblasti verejného obstarávania v uplynulom roku.

Dar od Nadácie COOP JEDNOTA pre Fyziatricko-rehabilitačné oddelenie

12.8.2022
Zástupcovia Trenčianskeho samosprávneho kraja a Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vo štvrtok 11.8.2022 prevzali od zástupcov Nadácie COOP JEDNOTA Ing. Jána Bilinského – predsedu COOP Jednoty Slovensko i správcu Nadácie COOP a Ing. Janky Madajovej – predsedníčky predstavenstva COOP Jednoty Prievidza výkonný Laser s vozíkom v celkovej hodnote 10 560 €.

Rekonštrukcia vstupnej brány - upozornenie

24.6.2022
Oznamujeme Vám, že od 29.6.2022 bude prebiehať rekonštrukcia hlavného vstupu nemocnice, ktorá si vyžaduje inštaláciu lešenia. Vstup pre vozidlá bude povolený iba zadnou bránou na Školskej ulici pri cintoríne, smerom na Dubnicu a výjazd bránou pri mikrobiológii. Pre chodcov bude otvorená spodná brána na Nemocničnej ulici, pod „NOVÝM URGENTNÝM PRÍJMOM“, a bránka pri RÚVZ Bojnice. HLAVNOU VSTUPNOU BRÁNOU bude prechádzať iba nevyhnutná doprava, t.j. špeciálne sanitné vozidlá a nevyhnutný servis prípadne zásobovanie. V záujme Vašej vlastnej bezpečnosti prosíme, aby ste maximálne obmedzili pohyb pod lešením. Za pochopenie ĎAKUJEME.

Rozšírené PCR testovanie pre samoplatcov

20.6.2022
Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach pre blížiace sa dovolenkové obdobie pridala ďalšie termíny na RT-PCR testovanie pre samoplatcov, ktoré sa bude realizovať v priestoroch pracoviska KLINICKEJ MIKROBIOLÓGIE.

Medzinárodný deň detí v našej nemocnici

01.6.2022
Dnes v našej nemocnici čakalo detských pacientov prekvapenie...

Medzinárodný kongres ORL

01.6.2022
V nemeckom meste Hannover sa v dňoch 25.-28.5.2022 konal medzinárodný otorinolaryngologický kongres s názvom 93rd Annual Meeting German Society of Oto-rhino-laryngology, Head Ánd Neck Surgery. Jedným z účastníkov bol aj náš lekár MUDr. Mohanad Abusultan, MHA, ktorý reprezentoval ORL oddelenie NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach publikácou posteru - „Atypická príčina obštrukcie nosa: zriedkavý prípad primárneho Hodgkinovho lymfómu z nazofaryngu“ V mene celej nemocnice by sme sa chceli pánovi lekárovi poďakovať za jeho aktívnu účasť a prajeme do budúcna veľa úspechov.

3. BOJNICKÝ OŠETROVATEĽSKÝ KONGRES

31.5.2022
Po náročnom covidovom období, sa po symbolických troch rokoch podarilo úspešne zorganizovať 3. Bojnický ošetrovateľský kongres, ktorý sa uskutočnil vo štvrtok 26.5.2022 v príjemnom prostredí priestorov Hotela pod Zámkom v Bojniciach.

Dar pre novorodencov

20.5.2022
Naši najmenší pacienti na novorodeneckom oddelení boli opäť obdarovaní krásnymi a užitočnými darmi, ktoré nielen spríjemnia, ale aj zlepšia ich pobyt na našom oddelení.

Biele srdce

16.5.2022
Aj naše kolegyne sa môžu pochváliť ocenením "BIELE SRDCE". V kategórii Sestra a pôrodná asistentka v praxi mala Regionálna komora Sestier a Pôrodných asistentiek v Prievidzi so sídlom NsP Bojnice dve kandidátky : Júliu Juhanovú a Zuzanu Pastierikovú. Srdečne blahoželáme.

Dar z Francúzska pre našich najmenších

13.5.2022
V mene našich najmenších pacientov sa chceme poďakovať MUDr. Milanovi Smolkovi, ktorý sa s mimoriadnym entuziazmom zasadil o darovanie prístrojovej techniky pre našich novorodencov...

NOVÁ FOTOTERAPEUTICKÁ KABÍNA NA OŠETROVANIE KOŽNÝCH OCHORENÍ

02.5.2022
Kožné oddelenie NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach disponuje od marca 2022 novým moderným, výkonným fototerapeutickým prístrojom v hodnote 39 478 €, ktorý bol zakúpený z finančných prostriedkov Trenčianskeho samosprávneho kraja.

OZNAM

01.5.2022
Oznamujeme Vám, že sme dňom 30.4.2022 dočasne pozastavili prevádzku ambulancie diabetológie a porúch látkovej premeny a výživy. MUDr. Šuličová Viera od 1.5.2022 pôsobí v Nemocnici AGEL Handlová s.r.o.

Infúzna terapia na ortopedickej ambulancii

12.4.2022
Ortopedická ambulancia Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach spustila začiatkom mesiaca apríl podávanie infúznej terapie formou stacionára.

AG a PCR počas sviatkov

12.4.2022
PREVÁDZKA MOBILNÉHO ODBEROVÉHO MIESTA POČAS VEĽKONOČNÝCH SVIATKOV
<< < 1 2 3 4 5 > >>

PCR test pre samoplatcov

AG test pre samoplatcov

PCR testovanie

Partneri